Statystyki

Jurassic Park

Musisz być zalogowany aby grać tą grę.
ZALOGUJ
Jurassic Park

Statystyki

Maksymalna wypłata: 
5166 PLN
Popularność: 
1596
Średni zakład: 
1 PLN
Temperatura: 
248

Jurassic Park – gra online 

Bardzo popularnym zabiegiem podczas tworzenia gier hazardowych jest nawiązywanie w nich do różnych popularnych filmów, książek oraz postaci z nimi związanych. Takie powiązania mają na celu ubogacić grę oraz sprawić, by stała się atrakcyjniejsza dla graczy. Tak też się stało w tym przypadku, bo chyba każdy z nas przynajmniej raz oglądał słynny Park Jurajski. Ta opowieść z dinozaurami w roli głównej zdobyła ogromną popularność na całym świecie, więc nie można się dziwić temu, że została wykorzystana do takiego automatu hazardowego, jakim jest jednoręki bandyta online.

Gra Park Jurajski za darmo 

Wobec tego, zagrajmy w Jurrasic Park! Patrząc pod kątem technicznym, gra Jurajski Park online jest internetowym jednorękim bandytą. Posiada pięć slotów oraz aż 242 wygrywające kombinacje. Specjalnie przygotowany interfejs gry pozwala przenieść się w dziewicze krainy zamieszkane przez niesamowite stworzenia. Chcecie poznać bliżej smak gry Jurrasic Park? No to nie ma na co czekać – zapraszamy do Pan Kasyno!

W opisywaną grę można zagrać całkowicie za darmo oraz bez rejestracji. Tryb demo pozwala na zapoznanie się z mechanizmem rozgrywki oraz ogólne zaznajomienie się z grą. Pamiętajcie, że w Jurrasic Park można zagrać nie tylko na komputerze, ale również na tablecie czy smartfonie. Przeżyj przygodę z dinozaurami w tle niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz – graj już teraz!