Statystyki

Blog

Nagość w hazardzie

21/03/2017 - 17:51

Rozbierane wersje różnych gier hazardowych są stosunkowo popularne, jednakże zamkniętych gronach bliskich znajomych. Skąd w ogóle wziął się pomysł na to, aby walutą w grze nie były pieniądze, lecz ubrania? Ciężko znaleźć jednoznaczną odpowiedź na to pytanie, jednakże zapewne i w tym przypadku wszystkiemu winna jest ludzka wyobraźnia.

Mini przegląd gier hazardowych

21/03/2017 - 17:49

Mnogość i różnorodność gier hazardowych na dzisiejszym rynku jest ogromna, więc można się w niej faktycznie zagubić. Początkujący gracze chcący rozpocząć swoją przygodę z hazardem bardzo często nie wiedzą od czego powinni zacząć. Taka sytuacja jest faktycznie nieco problematyczna i może odstraszać potencjalnych graczy. Właśnie dlatego proponujemy wszystkim szybki przegląd najciekawszych naszym zdaniem gier hazardowych, z którymi warto związać swój wolny czas.

Maszyny tradycyjne czy internetowe

21/03/2017 - 17:47

Maszyny hazardowe typu jednoręki bandyta są znane od bardzo wielu lat. W dobie globalnej cyfryzacji otworzył się również nowy dział hazardu, czyli gry za pośrednictwem Internetu. Gracze mają coraz większy wybór w kwestii rodzaju takich maszyn oraz sposobu rozgrywki – jakie preferują? Poznajmy zalety i wady obu rozwiązań, które mogą pomóc niezdecydowanym w podjęciu właściwej decyzji.

Keno vs Bingo

21/03/2017 - 17:45

    Bardzo wielu graczy wychodzi z błędnego założenia o tym, że Keno i Bingo to w zasadzie ta sama gra. Wspomniane gry faktycznie posiadają całkiem sporo podobieństw, jednakże znacząco się od siebie różnią w sposobie gry oraz warunkach zwycięstwa. Wobec tego, w niniejszym artykule spróbujemy przybliżyć główne różnice pomiędzy tymi grami.

Jens Kyllonen martwi się losem pokera online

21/03/2017 - 17:44

Osoby zaznajomione ze światem pokera online z pewnością kojarzą człowieka o imieniu Jens Kyllonen. Ten doskonały gracz z Finlandii podjął ostatnio decyzję, która zszokowała większość pokerowego świata – zamierza on porzucić pokera. Jak sam twierdzi Jens, nie jest to przejście na pokerową emeryturę, tylko brak czasu na grę. Kyllonen podzielił się również swoimi obawami odnośnie przyszłości internetowego pokera.

Fenomen Ruletki

21/03/2017 - 17:42

    Na łamach naszego bloga pojawiło się już bardzo wiele wpisów dotyczących ruletki, jednakże traktowały one w większości o jej zasadach oraz sposobie gry. Są to niewątpliwie rzeczy bardzo ważne, niemniej jednak warto spojrzeć również na tą grę kasynową z nieco innej strony. Ruletkę można bez problemu znaleźć praktycznie w każdym stacjonarnym kasynie, zaś ruletka online podbija internetowe salony gier.

Ewolucja gier karcianych

21/03/2017 - 17:41

 Karty są chyba jednym z pierwszych elementów hazardu, z jakim ma do czynienia każdy człowiek. Najczęściej zapoznajemy się z nimi jeszcze w dzieciństwie, kiedy zaczynamy rozróżniać kolory i figury oraz staramy się wygrać z rodzeństwem w proste gry typu „wojna”. Z czasem przechodzimy na wyższy poziom i zaczynamy poznawać coraz bardziej zaawansowane rozgrywki wykorzystujące karty.

Gramy nago, czyli strip blackjack

17/03/2017 - 17:30

Większość osób spotkała się ze słynną grą karcianą, jaką jest blackjack. Jej zasady są stosunkowo proste, gdyż celem gry jest pokonanie krupiera dzięki uzyskaniu sumy jak najbliższej 21 punktów, lecz nie większej. Rozwój technologii sprawia, że gry hazardowe są dostępne w coraz to nowszych i ciekawszych wariantach. Blackjack online już nikogo nie dziwi, gdyż jest internetową wersję wspomnianej gry karcianej.

Poker czy maszyny?

17/03/2017 - 17:28

W tym artykule podejmiemy całkiem ciekawe rozważania, o których chciałem napisać już od dawna. Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego niektórzy wielbiciele hazardu wybierają gry maszyny, czyli popularne automaty hazardowe, zaś inni preferują rozgrywki karciane, jak chociażby poker? Wiele osób wychodzi z bardzo mylnego założenia, że automaty są po prostu łatwiejsze w obsłudze.

Monopol państwa na automaty

17/03/2017 - 17:26

    Sejm uchwalił wczoraj nowelizację ustawy hazardowej, dzięki czemu został wprowadzony monopol państwa odnoszący się do gry na automatach hazardowych. Celem takiego postępowania jest ograniczenie szarej strefy oraz ochrona samych graczy. Za ustawą zagłosowało 244 posłów, z czego większość należąca do partii rządzącej. Przeciwko nowelizacji ustawy było 186 osób, pochodzących głównie z opozycji. Zaledwie 6 osób nie miało głosu w tej sprawie.